چاپ        ارسال به دوست

در مراسم تقدیر از دست اندر کاران سیستم خنک کننده بیمارستان عنوان شد

دکتر پریدار: یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان صرف خنک کردن بیمارستان شد

 در مراسم تقدیر از دست اندر کاران سیستم خنک کننده که در بیمارستان بزرگ دزفول و در محل دفتر رئیس بیمارستان برگزار شد از دست اندرکاران راه اندازی سیستم خنک کننده بیمارستان با اهدای لوح سپاس و تقدیم هدایایی تقدیر شد.

 در این برنامه دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان صرف خنک کردن بیمارستان شد و از این بابت رضایتمندی نسبی حاصل شده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی از صبر و شکیبایی کارکنان، بیماران و مردم بخاطر تحمل مشقات ناشی از گرما تقدیر و تشکر کرد.

 دکتر پریدارگفت: شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم و مردم خوب و بزرگوار اطمینان می دهم که هرگز چنین موردی  تکرارنخواهد شد. وی افزود: رفع معضل گرما و خنک کردن بیمارستان را علیرغم حجم بالای فعالیتهای دانشگاه در اولویت اول خود قرار دادم و خوشبختانه با پیگیریهای مستمر منجر به نتیجه شد. در ادامه دکتر علیرضا خسروپناه معاون توسعه دانشگاه گفت:

 برای برنامه ریزی منسجمی برای حفظ و ارتقای سیتم تهویه بیمارستان در دست اجراست و با راه اندازی و سرویس دستگاههای موجود کیفیت سرمایش از وضعیت مطلوب به عالی ارتقا خواهد یافت. دکتر خسرو پناه به عملکرد توسعه در هتلینگ نیز اشاره کرد و افزود:

 نیروهای خدمات و تاسیسات در اجرای برنامه های هسازی و نوسازی بخشها نقش مهم و موثری را برعمده داشته اند. دکتر اعظم صادقی نیا رئیس بیمارستان بزرگ دزفول با اشاره به عملکرد مثبت کارکنان تاسیسات گفت: به توانمندی این نیروها اعتقاد دارم و اجرای این پروژه بزرگ حاکی از جسارت ، شجاعت و همت والای نیروهای موجود است. همچنین دکتر صادقی نیا از صبر و حوصله بیماران و پرسنل بیمارستان ابراز رضایت کرد.

اسامی دست اندرکارانی که مورد تقدیر واقع شدند به شرح ذیل است.

1-محمد کابلی  2-عبدالحسین یوسف جاتی  3-داریوش قلاوند 4-عبداالحسین شرف الدین زاده   5-مجید کج فروش   6-محسن برنایی  7-محمد رمن   8-مسعود نادی     

9-عبدالحسین حاج محمد زارع   10-غلامرضا شادابی نیا  11-محمد آزره گر   12-کریم امید نجف آبادی

 

 

 

 


١٩:٥٢ - دوشنبه ٩ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ٢٩٦٩    /    تعداد نمایش : ٥٤٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: